Meeskond

Aare Asber
tegevjuht / juhatuse liige
ehitusinsener IV
Hoonete ehitus TTK, 2006
litsenseeritud passiivmaja konsultant
aare@acto.ee  
tel. 55 529 590

 

Margus Sarmet, MSc (civil eng.), MA; MBA
ekspert / juhatuse liige
volitatud ehitusinsener, tase 8; energiauadiitor, tase 6; riiklikult tunnustatud ekspert
Hoonete ehitus TTK, 2002;
Ehitustehnika TTÜ, 2007, tehnikateduste (teadus)magister; 
Organisatsioonikäitumine TLÜ, 2012, sotsiaalteduste magister;
Strateegiline juhtimine TÜ, 2014, ärijuhtimise magister
margus@acto.ee 
tel: 55 672 027
 

Heiko Tammepärg
projektiinsener
ehitusinsener, tase 6
Hoonete ehitus TTK, 2012
heiko@acto.ee
tel. 50 22 002

 

Hedi Laigar, MSc (civil eng.)
projektiinsener
diplomeeritud ehitusinsener V
Hoonete ehitus TTK, 2009
Tööstus-ja tsiviilehitus TTÜ, 2011, tehnikateaduse magister
hedi@acto.ee
tel. 56 649 965

 

Jane Edovald
ehituskonstruktor
Ehitusprojekteerimine TTÜ, 2007
jane@acto.ee

 

Tiina Krauvärk
ehituskonstruktor
ehitusinsener IV
Hoonete ehitus TTK, 2007
Muinsuskaitseameti tegevusluba nr: VS350/2008-E
tiina@acto.ee
tel. 56 154 629

 

Oleg Mihhailov, MSc (civil eng.)
ehituskonstruktor
diplomeeritud ehitusinsener V
Ehitustehnika TTÜ, 2008, tehnikateaduste magister
oleg@acto.ee

 

Maris Mägi, MSc
keskkonnakaitse tehnoloog
Keskkonnatehnoloogia TÜ, 2006, tehnikateaduste magister
Keskkonnatehnoloogia TÜ, 2004
info@acto.ee

 

Leo Rabinovitš
kütte-ja ventilatsioonisüsteemid,
vee-ja kanalisatsioonisüsteemid
diplomeeritud ehitusinsener V
Tööstuslik soojusenergeetika TPI, 1968
leo@acto.ee
tel. 56 567 671

 

 

Anna Allikvee, BSc (civil eng.)
arhitekt
Ehituse õppesuund TTÜ, 2003
Arhitektuur TTK, 2009
anna.allikvee@acto.ee
 

   

 

Lisaks ülaltoodud põhikohaga spetsialistidele teeme koostööd mitmete lepinguliste kaastöötajatega, kelle kohta infot saate meiega kontakteerudes





eLeht disain